מחנה גלישת גלים בפסח

מחנה גלישת גלים בפסח

מחנות הגלישה שלנו פועלים במהלך החופשות והחגים וכן, גם בחופשת פסח.

מחנה הגלישה מתקיים בחופש פסח במהלך חודש אפריל. המחנה מיועד לגילאי 7-18 ויועבר על ידי צוות מקצועי ומנוסה בעל ידע נרחב בעולם הגלישה. אור קרן, מנהל המועדון, נוכח בקביעות לאורך כל שעות הפעילות וייחד איתו עוזרי המדריך שלנו אשר מוסמכים על ידי ארגון גולשי הגלים בישראל.

סיוע בהקלת בעיות הקשב וריכוז
אחת הסיבות העיקריות שפתחנו את בית הספר לגלישה הוא לשם הקלה על בעיות הקשב וריכוז שצעירים ומבוגרים רבים סובלים מהם כיום. זיהנו כי הים הינו תרופה של ממש עבור ילדים המתקשים להתנהל בחיי היום יום עקב חסמים אלו. במהלך הגלישה, אתה מוצא את עצמך עסוק אך ורק בעצמך ובהמתנה לגל הבא שיגיע. על כן המשתתפים מרוכזים ומקדישים את מלוא תשומת הלב למטרה אחת. גלישת הגלים הינו ענף חברתי המאפשר פיתוח קשרים חברתיים חדשים, אופציה להתנסויות ואתגרים שונים וקצת התנתקות ממסך הסמארטפון ומשחקי המחשב. אז מתי עשיתם לעצמכם משהו טוב בפעם האחרונה?


בטיחות! כפי שכבר זיהיתם, בטיחות הינה חלק משמעותי בערכי המועדון. ראשית, אנחנו ״חכמים בשמש״. לאורך שעות הפעילות הילדים יהיו עם כובעים על ראשם, ימרחו מעל לשלוש פעמים קרם הגנה וישתו ליטרים רבים של מים. מי שלא נוהג בהוראות הבטיחות, לא יוכל להנות עם החברים במים. במהלך השעות במים נקיים הפסקות מרובות של שתיה, שהייה בצל והתמרחות בקרם הגנה.
Soft Boards גלשני הסופט שלנו חדשים וצבעוניים מהחברה הטובה בארץ וכך גם חולצות הלייקרה בעלות מקדם הגנה גבוהה. הגלשנים והחולצות מותאמים בהתאם לגובה ולמשקל המשתתף.

לפרטים ומידע נוסף השאירו פרטים

מה לומדים במחנה?

חופשת הסוכות מתקיימת בחודש אוקטובר. המנחה מתקיים בימים ראשון עד חמישי בין השעות 08:30-13:00. פרטים אודות מחנה הגלישה יעודכנו כחודש וחצי טרם פתיחת מועד המחנה.
הידעת? הגלישה המוצלחת הראשונה תלווה אותך לאורך כל החיים.

בטח! מחנות הגלישה שלנו מתאימים לכולם. המחנה מיועד לילדים בגילאי 7-18 כאשר קורס שחיה הינו התנאי הבסיסי להשתתפות.

אל דאגה, כולם מצליחים. בדרך כלל תוך מספר ימים כולם מצליחים לעמוד ולתפוס גל ממש עד החוף. המשתתפים נהנים מגלשני סופט רכים ומציפים שניתן לעמוד עליהם בקלות. כל זה תוך הידע, הכוונה והדרכה בתוך המים שתקבלו מאיתנו במהלך הפעילות. ככל שמתקדמים מהר יותר ניתן לעבור לקבוצת מתקדמים ולשפר את עצמכם עוד יותר.

למגיעים בהסעות- אנו אוספים אתכם מתחנת הרכבת או האוטובוס ומשם מיד לחוף. מתלבשים בהתאם למזג האוויר (חליפות, או לייקרות) ומתחילים בחימום. חימום הינו חלק קריטי טרם הכניסה למים על מנת שנתחזק ככל שניתן. לאחר שהתחממנו, כל חניך מקבל חולצת לייקרה וגלשן לאורך כל המחנה. מדי יום נלמד את יסודות הגלישה הכוללים את חלקי הגלשן ״ואיך עומדים על גלשן בצורה נכונה״. לאחר מכן נתרגל באופן ״יבש״ על החוף ואז נכנס למים. במהלך היום ניכנס פעמיים למים כאשר לאחר הכניסה הראשונה נאכל את ארוחת הבוקר. לאחר הפסקה קצרה נחזור למים לכניסה נוספת. אז למה אתם מחכים?

בקבוצה יש מקסימום עשרה ילדים כאשר על כל 5 ילדים יש מדריך אחד צמוד. החלוקה נעשית על פי רמות ולא על פי גילאים ולכן אם יש לכם ניסיון או אין לכם- אין סיבה לחשש. המחנה מחולק למתחילים ומתקדמים כאשר מעבר לשעות הגלישה, הילדים נהנים ממשחק בחול, משחקי כדור, אוכל והמון שמש וים.

אז זה המזל בחוף הקסום שלנו- בימים ללא גלים נהנה משיעורי סאפ על גלשני עמידה, אימון חתירה לטובת שיפור הגלישה ושנרקול אל מעבר לאופק. חשוב שתדעו שהחוף שלנו ייחודי בקרקע מגוונת הכוללת דגים ואוצרות טבע ייחודים. נשתמש בשנורקלים ומשקפות ונצא לחוויה יוצאת דופן אל עבר פלאי הים.

מעבר להדרכה מקצועית בתחום הגלישה, המשתתפים ייהנו משיעורים לגבי שמורת צבי הים הסמוכה לחופינו, שמירת הסביבה הימית, הזרמים השונים בים, חיזוי תנאי הים וכמובן- בטיחות, איך נשמור על עצמנו באופן מיטבי.