קייטנת גלישה חנוכה 2019

מחנה גלישה חנוכה בתאריכים 22-30/12/2019

מועדון SunShine מקיים מחנות גלישה בחופשת חנוכה, אנו מציעים מחנה גלישה למתחילים. המחנות מועברים ברמה מקצועית ונעימה.
מעבר ללימוד המקצועי אנו שמים דגש רב בנושא החינוך הימי והקניית ערך מוסף באמצעות תכנים תאורטיים ומעשיים.

מדריכי המועדון בעלי ניסיון רב בתחום הים והדרכה בפרט, מדריכינו  מוסמכים מטעם מכון וינגייט והינם בעלי תעודות הדרכת גלישה, מעבר לכך לאורך שעות הפעילות במים מסתובבים 2-3 נציגים מטעם המועדון אשר מפקחים על הפעילות מחוץ למים ונותנים מענה לכל צורך. המועדון פועל באישור משרד החינוך והינו עומד בכל התקנים הרלוונטיים.

מועדון SunShine הינו מתחם ימי הממוקם בחוף המבצר בעתלית, ומאפשר מרחב עם תנאים מתאימים לילדים שמעולם לא התנסו בגלישה ולהם זו ההתנסות הראשונה.
בקייטנה הילדים ילמדו את הבסיס של הגלישה מהשלב הראשוני של החתירה על הגלשן, יציבות ותפיסת גלים בעמידה.
המטרה היא להביא את הילדים למצב בו הם מצליחים לחתור ולתפוס את הגלים לבד וכמובן לעמוד על הגלשן לכול אורך הגל עד לחוף

מחנה הגלישה בנוי מ-5 ימי גלישה ללא הפסקה. כל יום במחנה בנוי מתוכן ספציפי.
במהלך המחנה החניכים לומדים להכיר את עולם הגלישה בכל רבדיו. החל מהתאמה והדרכה מקיפה על השימוש בציוד (לייקרה וגלשן)  , בטיחות במים ומחוץ למים, לימוד יסודות הגלישה ועד גלישה מתקדמת, ימאות בסיסית, עבודה בצוות וגיבוש חברתי, עצמאות ואחריות אישית, חשיבות שמירת הסביבה והים בפרט.

מחנות הגלישה מתאימים לכל ילד וילדה מגילאי 7-16 כשהקבוצות מחולקות לפי גיל ורמת גלישה, כמו כן ההדרכה נעשית  ביחס חניכה (מדריך ל6 חניכים ) תוך שמירה על יחס אישי לכל חניך. כמובן שאין צורך בידע וניסיון קודם בתחום, אך נדרש ידע בשחייה.

לפרטים ומידע נוסף השאירו פרטים

מה לומדים במחנה?

חופשת הסוכות מתקיימת בחודש אוקטובר. המנחה מתקיים בימים ראשון עד חמישי בין השעות 08:30-13:00. פרטים אודות מחנה הגלישה יעודכנו כחודש וחצי טרם פתיחת מועד המחנה.
הידעת? הגלישה המוצלחת הראשונה תלווה אותך לאורך כל החיים.

בטח! מחנות הגלישה שלנו מתאימים לכולם. המחנה מיועד לילדים בגילאי 7-18 כאשר קורס שחיה הינו התנאי הבסיסי להשתתפות.

אל דאגה, כולם מצליחים. בדרך כלל תוך מספר ימים כולם מצליחים לעמוד ולתפוס גל ממש עד החוף. המשתתפים נהנים מגלשני סופט רכים ומציפים שניתן לעמוד עליהם בקלות. כל זה תוך הידע, הכוונה והדרכה בתוך המים שתקבלו מאיתנו במהלך הפעילות. ככל שמתקדמים מהר יותר ניתן לעבור לקבוצת מתקדמים ולשפר את עצמכם עוד יותר.

למגיעים בהסעות- אנו אוספים אתכם מתחנת הרכבת או האוטובוס ומשם מיד לחוף. מתלבשים בהתאם למזג האוויר (חליפות, או לייקרות) ומתחילים בחימום. חימום הינו חלק קריטי טרם הכניסה למים על מנת שנתחזק ככל שניתן. לאחר שהתחממנו, כל חניך מקבל חולצת לייקרה וגלשן לאורך כל המחנה. מדי יום נלמד את יסודות הגלישה הכוללים את חלקי הגלשן ״ואיך עומדים על גלשן בצורה נכונה״. לאחר מכן נתרגל באופן ״יבש״ על החוף ואז נכנס למים. במהלך היום ניכנס פעמיים למים כאשר לאחר הכניסה הראשונה נאכל את ארוחת הבוקר. לאחר הפסקה קצרה נחזור למים לכניסה נוספת. אז למה אתם מחכים?

בקבוצה יש מקסימום עשרה ילדים כאשר על כל 5 ילדים יש מדריך אחד צמוד. החלוקה נעשית על פי רמות ולא על פי גילאים ולכן אם יש לכם ניסיון או אין לכם- אין סיבה לחשש. המחנה מחולק למתחילים ומתקדמים כאשר מעבר לשעות הגלישה, הילדים נהנים ממשחק בחול, משחקי כדור, אוכל והמון שמש וים.

אז זה המזל בחוף הקסום שלנו- בימים ללא גלים נהנה משיעורי סאפ על גלשני עמידה, אימון חתירה לטובת שיפור הגלישה ושנרקול אל מעבר לאופק. חשוב שתדעו שהחוף שלנו ייחודי בקרקע מגוונת הכוללת דגים ואוצרות טבע ייחודים. נשתמש בשנורקלים ומשקפות ונצא לחוויה יוצאת דופן אל עבר פלאי הים.

מעבר להדרכה מקצועית בתחום הגלישה, המשתתפים ייהנו משיעורים לגבי שמורת צבי הים הסמוכה לחופינו, שמירת הסביבה הימית, הזרמים השונים בים, חיזוי תנאי הים וכמובן- בטיחות, איך נשמור על עצמנו באופן מיטבי.